מלונאות ואירוח  

 

השינויים בתעשיית האירוח מתרחשים במהירות ומי שלא ישכיל להתמודד איתם, בזמן ובכלים המתאימים יתקשה לנהל את ערוצי ההפצה השונים, לעקוב אחר המתרחש באינטרנט ואצל המתחרים, וכתוצאה יתקשה להגדיל את הכנסות המלון ואת רווחיותו ולהגיע לתשואה הנדרשת.

 

קבוצת מחשוב מציעה פתרון מערכות מקיף למלונות שעושה את העבודה קלה יותר עבור המלונאי. הפתרון כולל מערכת לניהול בית המלון (PMS), ניהול מערכת היחסים עם הלקוחות, ומערכת לניהול מסעדות וחנויות / קיוסקים POS)) וכן פתרון מקיף לניהול ספא SPA.

 

לפתרון יתרונות רבים כגון המלצה על מחירים אופטימליים, מידע על המתחרים, הגדלת שביעות הרצון של אורחי המלון, ניהול מלאי החדרים בערוצי המכירה והקלה בעבודה של המשתמשים. הכול תחת מוצר וקורת גג אחת בשם Bellboy.

 

מעבר למודולים הבסיסיים, מערכת Bellboy כוללת מודולים מובנים אך אופציונליים רבים, כגון ניהול תשואה, יצירה יומיומית של המלצות למחירים אופטימליים, בינה עסקית (BI–Business Intelligence), טכנולוגיה חדשה שמטרתה להביא לשיפור איכותם של ההחלטות הניהוליות, ע"י מתן אפשרות לתחקור כל נתוני הפעילות של המלון, ניהול ושיפור הביקורות ברשת (e-Reputation) ועוד .

 

המערכת פשוטה וידידותית למשתמש,  פותחה בטכנולוגית Web  ומיחשוב ענן (Cloud Computing) ומספקת פתרון מקיף לכל פעילויות המלון. הטכנולוגיה מאפשרת גישה למערכת מכל מקום באמצעות מחשב, מכשיר נייד וטאבלט.

 

צורת התמחור הינה אטרקטיבית, ללא גביית עמלות מתנועות ומבוסס על גודל המלון בלבד. אופן התשלום הינו גמיש ויכול להתבסס על תשלום חד פעמי של מספר רישיונות ותחזוקה שוטפת או לחלופין תשלום חודשי מבוסס SaaS.

 

לאתר Bellboy לחץ כאן 

 

 

 

 

 

1